Liga Smeha в Чикаго

ПРОДАЖИ ЗАВЕРШЕНЫ
Дата и время
Воскресенье, 5 ФЕВ • 2023, 20:00 - 22:00
Copernicus Center
5216 W Lawrence Ave, Chicago, IL Посмотреть карту


Найкращий та найпопулярніший гумористичний проєкт України - "Ліга Сміху" їде до США та КАНАДИ.

Це вже вдруге, коли ви зможете побачити та оцінити справжній український гумор. Перше турне з великим успіхом пройшло у 2018 році та супроводжувалося регулярними солд-аутами та додатковими концертами.


Ваші улюблені, найкращі команди всіх сезонів та за всю історію Ліги зберуться на найбільших сценах США та Канади: LOS ANGELES , MIAMI , CHICAGO , NEW YORK , TORONTO.


  • «Дніпро» - найдосвідченіший гумористичний колектив України. Команда починала грати ще у КВК і стала його віцечемпіоном. У її складі грають одразу дві суперзірки українського гумору – Ігор Ласточкін та Юрій Ткач. У Лізі Сміху команда здобула титул «Краща Легенда» і стала володарем зимового кубка Ліги.


  • “Ветерани космічних воєн» - чемпіони п'ятого сезону Ліги Сміху. Одна із найулюбленіших команд глядачів. Тріо харизматичних хлопців вже добре знайомі як телевізійному, так і YouTube глядачеві.


  • «Тріо різні» – найкраща жіноча команда, яка спростовує стереотип про «жіночий гумор». На цей час дівчата є учасницями проєкту «Жіночий квартал» студії квартал 95, але й продовжують свою діяльність як команда Ліги Сміху. У 2020 році «Тріо різні» стали володарками Літнього кубка.


  • «Вінницькі» + «Відпочиваємо разом» – фішка цього турне. Збірна фронтменів двох найнародніших команд Ліги. У цьому складі команда покаже найкращі та улюблені номери цього гумористичного тандему.


Ви побачите як окремі улюблені номери кожної з команд, так і найнесподіваніші колаборації учасників. Ну і звичайно абсолютно нові мініатюри, на злобу дня. Ви відчуєте український погляд зсередини на сучасний світ та зрозумієте, що навіть повномасштабна війна не зможе зламати український дух та почуття гумору. Бо, як кажуть у нас в Україні: «Сміємось, отже не здаємось». 


*Частина коштів буде передана до благодійного фонду допомоги України - League of Help!

Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ніхто з лігосмішників не залишився осторонь. Майже всі вони залишилися в Україні. Частина з них вступила до лав Збройних сил України, більшість же є волонтерами, які допомагають армії та країні. Але ніхто з них не перестав займатися гумором. З початку вторгнення учасники Ліги Сміху дають благодійні концерти, збираючи кошти і просто піднімаючи настрій жителям України.

Concert Life LLC

Организатор

4 Подписчики

Production and Management of Concerts, Shows and Events. Website: https://concertlife.com/

БИЛЕТЫ СКОРО В ПРОДАЖЕ!

Введите свой имейл чтобы получить уведомление

ПОЗДРАВЛЯЕМ!

Вы в списке! Мы отправим вам имейл, как только билеты можно будет купить.
Concert Life LLC

Свяжитесь с нами

Concert Life LLC