Victor_Robot in Bjelishi

SALES ARE OVER
Date and time
Thursday, 19 MAY • 2022, 2:30 PM - 4:30 PM
Dom Kulture
432V+237, Ulica Jovana Tomasevica, Bar View Map

«Віктор_Робот» (англ. Victor_Robot) — український повнометражний мальований анімаційний фільм. Прем'єра стрічки відбулася 26 вересня 2020 року у ході Національного конкурсу 11-го Одеського кінофестивалю.

Штучна Залізна Зірка з невідомої причини перестала світити і для її ремонту прилітають на зорельоті дівчинка Вікторія зі своїми батьками. В пошуках творця Залізної Зірки Вікторія знайомиться з роботом, який стає її другом і отримує ім'я Віктор.

Благодійний показ за підтримки Посольства Чорногорії в Україні та Почесного Консульства Чорногорії в Харкові з консульским округом в Харківській області.

Всі зібрані кошти підуть на гуманітарні потреби Харкова, та Харківської області.

ALF TOUR OPERATOR

Organizer

1 Followers

«АЛЬФ ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР» - один з лідерів галузі туристичних послуг в Україні. Національний туроператор, що вже більше 20 років спеціалізуєтся на виїзному туризмі та відпочинку в країнах Балканського півострову. Компанія виступала замовником чартерних рейсів до Чорногорії, ми перші полетіли з України у Тиват після відкриття кордонів під час пандемії COVID-19. Зараз в умовах військового часу та закритого повітрянного простору в Україні – компанія продовжує свою діяльність, пропонуючи автобусні чартерні рейси на Адріатичне узбережжя.

TICKETS WILL BE UP SOON!

Enter your email below to receive notification

CONGRATULATIONS!

You’re on the list! We’ll send you an email once the tickets will become available for purchase.
ALF TOUR OPERATOR

Get in touch with us

ALF TOUR OPERATOR